Kövess minket:
Eseménynaptár
2019. november
H
K
Sz
CS
P
Szo
V
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Összes esemény ›

Főoldal / Iskolánk / Tanáraink és segítőink

Tanáraink és segítőink

Vezetőség

Tanáraink

Sorsz. Név Végzettség Munkakör (KRÉTA)
1. Bakó Béla Általános iskolai tanító, népművelő Kollégiumi nevelő
2. Balassáné Herczeg Szilvia Angol nyelvtanár, Szlovák nyelv és irodalom szakos tanár, Közoktatás vezető Idegennyelvtanár (*)
3. Bán Zoltán Testnevelő tanár és rekreáció szervező, Labdarúgás sportedző Testnevelő
4. Bartha Éva Oligofrénpedagógiai-pszichológia szakos gyógypedagógiai tanár, Gyermekjóléti alapellátás, Mentálhigienes szakember, Viselkedéselemző, Pszichológus (mester) Iskolapszichológus
5. Belányi Lászlóné Kereskedő mester, Érettségi, Kereskedő-boltvezető Szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató
6. Bodó Zsuzsanna (TÁVOL) Gyógypedagógus a tanulásban akadályozottak pedagógiája szakos tanár Gyógypedagógus
7. Buchholz-Pech Katalin Testnevelés szakos középiskolai tanár, Gyógytestnevelő, Közoktatás vezető Testnevelő
8. Buczkó Lajos Informatika szakos tanár, Műszaki tanár, Villamos üzemmérnök Közismereti tantárgyat oktató tanár (Szakközépiskola)
9. Csiszárné Szakály Edit Érettségi, Szakács, Diétás szakács Szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató
10. Dr. Nagy Krisztina Jogász; Magyar-nyelv és irodalom szakos bölcsész és középiskolai szakos tanár; Történelem szakos bölcsész és középiskolai tanár Közismereti tantárgyat oktató középiskolai tanár (Szakgimnázium)
11. Erdős Orsolya Magyar nyelv és irodalom szakos tanár, Könyvtár-magyar szakos tanár, Közoktatás vezető Közismereti tantárgyat oktató középiskolai tanár (Szakgimnázium)
12. Farkas József Kőműves Szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató
13. Furján Katalin Anett Okl. közgazdász-tanár, Közgazdász vendéglátó és szálloda szakon Igazgatói feladatokat ellátó általános igazgatóhelyettes
14. Füredi János Okleveles informatika tanár, Szakközgazdász, Számítógép-hálózati szakon főiskolai szakmérnök,Villamos üzemmérnök, Villamos szakos mérnök tanár, MA kiegészítő mérnök tanár Közismereti tantárgyat oktató középiskolai tanár (Szakgimnázium)
15. Herczeg Gyöngyi Élelmiszer technológus mérnök Szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár
16. Horváth Dezső Műszaki szakoktató, Magasépítőipari technikus Szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár
17. Izsó Gábor Vegyipari gépész üzemmérnök Szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár
18. Jakab Jánosné Műszaki szakoktató, Szakács mester Szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató
19. Kántor István Műszaki szakoktató Szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató
20. Kántorné Kiss Mária Kémia-környezettan szakos középiskolai tanár Közismereti tantárgyat oktató tanár (Szakközépiskola)
21. Kis Annamária Okl. matematika tanár, Német nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár, Matematika-német szakos tanár Közismereti tantárgyat oktató középiskolai tanár (Szakgimnázium)
22. Kizino Jurena Német-orosz szakos tanár Idegennyelvtanár
23. Kocsis Anikó Közgazdász, Általános iskolai tanító Szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár
24. Kolozs Levente Okl. mérnöktanár (mérnök-informatikus), Gépészmérnök, Mérnök-informatikus Tagintézmény vezető-helyettes
25. Kondor Gyula Műszaki szakoktató, Szakközgazdász Szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár
26. Kovács Sándor Hegesztő, Mezőgazdasági gépész Szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató
27. Martinka Diána Német nyelv és irodalom szakos tanár és kommunikációs szakember, Kommunikáció szakos bölcsész Idegennyelvtanár
28. Molnár Gábor Testnevelő tanár Testnevelő
29. Móriczné Sebestyén Gabriella Közgazda és informatikus, Közgazdásztanár Gyakorlati oktatás-vezető
30. Müller Katalin Andrea Történelem szakos bölcsész és tanár; Közoktatás vezető Közismereti tantárgyat oktató tanár (Szakközépiskola)
31. Németh Lehelné Műszaki szakoktató, Közgazdász vendéglátó és szálloda szakon, Pincér Szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár
32. Papp Tímea (TÁVOL) Okleveles angol nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár Idegennyelvtanár
33. Papp Lívia Edit (TÁVOL) Agrármérnök tanár, Gazdasági agrármérnök Szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár
34. Perlaki Béla Zsolt Okleveles történelem tanár, német nyelv és irodalom szakos valamint történelem szakos tanár, Közoktatás vezetői Közismereti tantárgyat oktató középiskolai tanár (Szakgimnázium)
35. Petrán István Műszaki szakoktató, Mezőgazdasági gépüzemeltető technikus, Mezőgazdasági gépjavító technikus Szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató
36. Puskásné Szalai Katalin Ruhaipari mérnök-technológus, Ruhaipari technológus-mérnök -tanár Szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár/Gyermek-és ifjúságvédelmi felelős
37. Sárközi Ildikó Német nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár, Néderlandisztika szakos bölcsész és tanár Idegennyelvtanár
38. Simon Enikő Orsolya Tanító Angol műveltési területen Idegennyelvtanár
39. Szabó József Műszaki szakoktató, Gépszerelő és karbantartó technikus Szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató
40. Szécsi Beáta Környzetmérnök, Környezet szakos mérnöktanár, Élelmiszer-és vegyi áru eladó, Kereskedő-boltvezető, Közismereti tantárgyat oktató középiskolai tanár (Szakgimnázium)
41. Szécsi-Pécsvári Nóra Magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár, Horvát nyelv és irodalom szakos általános iskolai tanár Közismereti tantárgyat oktató középiskolai tanár (Szakgimnázium)
42. Szilágyi Tímea Földrajz szakos középiskolai tanár, Földrajz-testnevelés szakos általános iskolai tanár, Közoktatás vezető Közismereti tantárgyat oktató középiskolai tanár (Szakgimnázium)
43. Tillné Zentai Zsuzsanna Magyar nyelv és irodalom szakos tanár, Magyar-gyors és gépírás szakos általános iskolai tanár Közismereti tantárgyat oktató tanár (Szakközépiskola)
44. Tóth Anikó Pedagógia szakos tanár, Óvodapedagógus Kollégiumi nevelő
45. Varga Zoltán Szobafestő, mázoló és tapétázó mester, Építményszigetelő Szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató
46. Vida Lajos Kémia szakos középiskolai tanár, Matematika szakos tanár, Tanügyigazgatási szakértő Tagintézmény-vezető

Óraadók

Sorsz. Név Végzettség Munkakör (KRÉTA)
1. Brücherné Stefik Anita Érettségi (Élelmiszeripari), Cukrásztechnikus Szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató
2. Huszka István Szobafestő.mázoló és tapétázó mester, Építményszigetelő Szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár
3. Kiss Tímea Tanító Angol műveltési területen Idegennyelvtanár
4. Kvell Alexandra Bianka Matematika-fizika szakos tanár(folyamatban) Közismereti tantárgyat oktató tanár (Szakközépiskola)
5. Szalai Gyula Műszaki szakoktató, Okleveles technikatanár, Szakoktató oklevél-Járművezetási gyakorlat, Iskolavezetői képesítés, Közlekedési ismeretek, Műszaki ismeretek Szakmai tanár, szakoktató, gyakorlati oktató
6. Turjanica Attila Okleveles fizikatanár Közismereti tantárgyat oktató középiskolai tanár (Szakgimnázium)
7. Vidáné Tanka Éva Matematika-kémia szakos általános iskolai tanár Közismereti tantárgyat oktató középiskolai tanár (Szakgimnázium)

Pedagógiai munkát segítők

Sorsz. Név Végzettség Munkakör (KRÉTA)
1. Babodi Márta Iskolatitkár, Számtógép kezelő, Érettségi Iskolatitkár
2. Csuta Károly Érettségi, Szerekezeetlakatos, Helyszíni vizsgáló Műszaki vezető
3. Molnár Géza Számítógép programozó Rendszergazda
4. Puskásné Szalai Katalin Család-és Gyermekvédelem szakos pedagógus Gyermek-és ijúságvédelmi felelős
5. Szinák Renáta Kommunikációs szakos bökcsész-informatikus könyvtáros Könyvtáros
  
  
© 2019 Szekszárdi Szakképzési Centrum / Minden Jog Fenntartva