Kövess minket:
Eseménynaptár
2019. november
H
K
Sz
CS
P
Szo
V
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Összes esemény ›

SZKTV

Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2016.

Tanuló neve Osztálya Jutalmazás indoka Felkészítő tanára
Pinczehelyi Patrik épület-és szerk.lakatos A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 3. helyezett lett Izsó GáborDeák Miklós (Rutin Kft.)
Varga Zoltán kőműves és hidegburkoló A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 3. helyezett lett Horváth DezsőFarkas József
Mátyás László épület-és szerk.lakatos A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 6. helyezett lett Izsó GáborDeák Miklós (Rutin Kft.)
Nagy Sándor hegesztő A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 6. helyezett lett Kondor GyulaAranyi János (Aranyi és Tsa Kft.)
Vörös Viktor hegesztő A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 7. helyezett lett Kondor GyulaAranyi János (Aranyi és Tsa Kft.)
László Dávid mezőgazdasági gépész A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjébe jutott Petrán István és Dalmand Zrt.
Györki Melinda eladó A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjébe jutott Herczeg GyöngyiLovászné Takács Andrea (Kop-Ka Zrt.)
Papp Tamás épület-és szerk.lakatos Mentesült a szakmai vizsga írásbeli része alól Izsó GáborKeszler Szabolcs (Ramivo Kft.)

Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2015.

Tanuló neve Osztálya Jutalmazás indoka Felkészítő tanára
Kőműves Violetta 2/10 E. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 5. helyezett lett Szécsi Beáta, Herczeg Gyöngyi; Lovászné Takács Andrea, Belányi Lászlóné (Kop-Ka Zrt., 3. sz. Bokréta Szupermarket, Tamási)
Hauch István Zsolt 2/10 F. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 3. helyezett lett Kondor Gyula, Izsó Gábor, Juhász Pál (Rutin Kft)
Hasznoics Tamás 2/10 F. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 5. helyezett lett Kondor Gyula, Izsó Gábor, Kalász Gábor (Ramivo Kft)
Kajtár Márk Ádám 2/10 F. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 8. helyezett lett Kondor Gyula, Izsó Gábor, Kalász Gábor (Ramivo Kft)
Bugyik Bálint 2/10 G. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 6. helyezett lett Petrán István
Várnagy Balázs 2/10 G. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 12. helyezett lett Petrán István

Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2014.

Tanuló neve Osztálya Jutalmazás indoka Felkészítő tanára
Turcsányi Balázs 2/10 F. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 7. helyezett lett Kondor Gyula, Izsó Gábor, Juhász Pál (Rutin Kft)
Mühl László 2/10 F. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 8. helyezett lett Kondor Gyula, Izsó Gábor, Keszler Szabolcs (RAMIVO Kft)
Geier Martin 2/10 A. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Előválogatójában jutott Horváth Dezső, Schäffer József
Wéhman Margit 2/10 E. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Előválogatójában jutott Belányi Lászlóné, Herczeg Gyöngyi, Móriczné Sebestyén Gabriella, Szécsi Beáta
Zentai László 2/10 F. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Előválogatójában jutott Kondor Gyula, Izsó Gábor, Keszler Szabolcs (RAMIVO Kft)
Bujtás Kristóf 2/10 F. Országos SZKTV előválogatón 11. helyezést ért el Kondor Gyula, Izsó Gábor, Kalász Gábor (RAMIVO Kft)
Kerner Dávid 2/10 F. Országos SZKTV előválogatón 14. helyezést ért el Kondor Gyula, Izsó Gábor, Juhász Pál (Rutin Kft)
Orsós György 2/10 F. Országos SZKTV előválogatón 16. helyezést ért el Kondor Gyula, Izsó Gábor, Juhász Pál (Rutin Kft)

Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2013.

Tanuló neve Osztálya Jutalmazás indoka Felkészítő tanára
Hauch Zsolt István 2/10 F. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjének 4. helyezettje (szerkezetlakatos) Kondor Gyula, Izsó Gábor, Kalász Gábor (RAMIVO)
Varga Péter 2/10.H A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjének 6.helyezettje (növénytermesztési gépüzemeltető, gépkarbantartó) Petrán István, Kántor István, Horváth József, Kondor Gyula
Kecskés József 2/10 F. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos előválogató legjobb 14-ben végzett (szerkezetlakatos) Kondor Gyula, Izsó Gábor, Kalász Gábor (RAMIVO)
Sztojka-Kovács Gergő 2/10 F. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos előválogató legjobb 14-ben végzett (szerkezetlakatos) Kondor Gyula, Izsó Gábor, Kalász Gábor (RAMIVO)
Radics János 2/10 G. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos előválogató legjobb 14-ben végzett (szerkezetlakatos) Kondor Gyula, Izsó Gábor, Kalász Gábor
  
  
© 2019 Szekszárdi Szakképzési Centrum / Minden Jog Fenntartva