SZKTV

Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2016.

Tanuló neve Osztálya Jutalmazás indoka Felkészítő tanára
Pinczehelyi Patrik épület-és szerk.lakatos A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 3. helyezett lett Izsó GáborDeák Miklós (Rutin Kft.)
Varga Zoltán kőműves és hidegburkoló A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 3. helyezett lett Horváth DezsőFarkas József
Mátyás László épület-és szerk.lakatos A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos  Döntőjében 6. helyezett lett Izsó GáborDeák Miklós (Rutin Kft.)
Nagy Sándor hegesztő A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 6. helyezett lett Kondor GyulaAranyi János (Aranyi és Tsa Kft.)
Vörös Viktor hegesztő A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 7. helyezett lett Kondor GyulaAranyi János (Aranyi és Tsa Kft.)
László Dávid mezőgazdasági gépész A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjébe jutott Petrán István és Dalmand Zrt.
Györki Melinda eladó A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjébe jutott Herczeg GyöngyiLovászné Takács Andrea (Kop-Ka Zrt.)
Papp Tamás épület-és szerk.lakatos Mentesült a szakmai vizsga írásbeli része alól Izsó GáborKeszler Szabolcs (Ramivo Kft.)

Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2015.

Tanuló neve Osztálya Jutalmazás indoka Felkészítő tanára
Kőműves Violetta 2/10 E. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 5. helyezett lett    Szécsi Beáta, Herczeg Gyöngyi; Lovászné Takács  Andrea, Belányi Lászlóné (Kop-Ka Zrt., 3. sz. Bokréta Szupermarket, Tamási)
Hauch István Zsolt 2/10 F. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 3. helyezett lett    Kondor Gyula, Izsó Gábor, Juhász Pál (Rutin Kft)
Hasznoics Tamás 2/10 F. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 5. helyezett lett    Kondor Gyula, Izsó Gábor, Kalász   Gábor (Ramivo Kft)
Kajtár Márk Ádám 2/10 F. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 8. helyezett lett    Kondor Gyula, Izsó Gábor, Kalász   Gábor (Ramivo Kft)
Bugyik Bálint 2/10 G. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 6. helyezett lett    Petrán István
Várnagy Balázs 2/10 G. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 12. helyezett lett    Petrán István

Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2014.

Tanuló neve Osztálya Jutalmazás indoka Felkészítő tanára
Turcsányi Balázs 2/10 F. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 7. helyezett lett  Kondor Gyula, Izsó Gábor, Juhász Pál (Rutin Kft)
Mühl László 2/10 F. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjében 8. helyezett lett  Kondor Gyula, Izsó Gábor, Keszler Szabolcs (RAMIVO Kft)
Geier Martin 2/10 A. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Előválogatójában jutott  Horváth Dezső, Schäffer József
Wéhman Margit 2/10 E. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Előválogatójában jutott  Belányi Lászlóné, Herczeg Gyöngyi, Móriczné Sebestyén Gabriella,  Szécsi Beáta
Zentai László 2/10 F. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Előválogatójában jutott  Kondor Gyula, Izsó Gábor, Keszler Szabolcs (RAMIVO Kft)
Bujtás Kristóf 2/10 F. Országos SZKTV előválogatón 11. helyezést ért el Kondor Gyula, Izsó Gábor, Kalász Gábor (RAMIVO Kft)
Kerner Dávid 2/10 F. Országos SZKTV előválogatón 14. helyezést ért el Kondor Gyula, Izsó Gábor, Juhász Pál (Rutin Kft)
Orsós György 2/10 F. Országos SZKTV előválogatón 16. helyezést ért el Kondor Gyula, Izsó Gábor, Juhász Pál (Rutin Kft)

 

Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2013.

Tanuló neve Osztálya Jutalmazás indoka Felkészítő tanára
Hauch Zsolt István 2/10 F. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjének 4. helyezettje (szerkezetlakatos) Kondor Gyula, Izsó Gábor, Kalász Gábor (RAMIVO)
Varga Péter 2/10.H A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos Döntőjének 6.helyezettje (növénytermesztési gépüzemeltető, gépkarbantartó) Petrán István, Kántor István, Horváth József, Kondor Gyula
Kecskés József 2/10 F. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos előválogató legjobb 14-ben végzett (szerkezetlakatos) Kondor Gyula, Izsó Gábor, Kalász Gábor (RAMIVO)
Sztojka-Kovács Gergő 2/10 F. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos előválogató legjobb 14-ben végzett (szerkezetlakatos) Kondor Gyula, Izsó Gábor, Kalász Gábor (RAMIVO)
Radics János 2/10 G. A Szakma Kiváló Tanulója Verseny Országos előválogató legjobb 14-ben végzett (szerkezetlakatos) Kondor Gyula, Izsó Gábor, Kalász Gábor