Eredményeink

Versenyek

Versenyeredményeink a 2015/2016-os tanévben:

Tanuló neve osztálya Jutalmazás indoka  Felkészítő tanára
Papp Alex 11. SZC Implom József Helyesírási Verseny, megyei forduló, I. helyezés dr. Nagy Krisztina
Libik Viktória 10. SZA Kazinczy Szépkiejtési Verseny megyei forduló, I. helyezés Erdős Orsolya
Polgár Dzsesszika Dorottya 9. C Kazinczy Szépkiejtési Verseny megyei forduló, II. helyezés Tillné Zentai Zsuzsanna
Bodnár Annabella 11. C József Attila szavalóverseny II. helyezés Erdős Orsolya
Bodnár Annabella 11. C Túrmezei Erzsébet Szavalóverseny II. helyezés Erdős Orsolya
Boruzs Boglárka,Bíró Brigitta,

Pavelka Patrik,

Takács Bettina

12. SZA “Tamási, én így szeretném” pályázat, I. helyezés Márkus Regina
Kolonits Petra 10. E SPAR Kiváló Tanulója Herczeg Gyöngyi, Szécsi Beáta, SPAR Siófok
Faragó Gábor 11. C XI. Pelikán Kupa, Szolnok – pincér, bronz minősítés Németh Lehelné
Hamrich Rebeka 11. C XI. Pelikán Kupa, Szolnok – oklevél Jakab Jánosné
Haszonics Bernadett, Hamrich Rebeka, Szőke Tamás, Gábor Adrián 11. D XIV. Kárpát-medencei Szabadtéri Tóth Jutka Emlékverseny, Verőce –Bográcsos ételek kategóriában aranyérem, a sült ételek versenyében bronzérem, különdíjként elhozták a legjobb bográcsos leves címet, összetett kategória csapatversenyben pedig a 7. helyen végeztek. Jakab Jánosné

Versenyeredményeink a 2014/2015-ös tanévben:

Tanuló neve osztálya Jutalmazás indoka  Felkészítő tanára
Nyikos Daniella 12.SZA Szép Magyar Beszéd Verseny Megyei Döntő 1. helyezettje Szécsi-Pécsvári Nóra
Nyikos Daniella 12.SZA Országos Szép Magyar Beszéd Versenyen elért Kazinczy-díj  Szécsi-Pécsvári Nóra
Jankó Berta 12.SZA Zrínyi Ilona Matematika Verseny Tolna Megyei Döntő 1. helyezettje  Vidáné Tanka Éva

Versenyeredményeink a 2013/2014-es tanévben:

Tanuló neve osztálya Jutalmazás indoka  Felkészítő tanára
Nyikos Daniella 11.SZA Szép Magyar Beszéd Verseny Megyei Döntő 1. helyezettje Szécsi-Pécsvári Nóra
Hetesi Levente 12.SZA Katasztrófavédelmi verseny területi fordulóján elért 1. helyezés, megyei 3. helyezés
Kukucska Laura 12.SZA Katasztrófavédelmi verseny területi fordulóján elért 1. helyezés, megyei 3. helyezés
Pinczési Gábor 12.SZA Katasztrófavédelmi verseny területi fordulóján elért 1. helyezés, megyei 3. helyezés
Sersli Beatrix 12.SZA Katasztrófavédelmi verseny területi fordulóján elért 1. helyezés, megyei 3. helyezés

 

Versenyeredményeink a 2012/2013-as tanévben:

Tanuló neve osztálya Jutalmazás indoka  Felkészítő tanára
Nyikos Daniella 10.SzA Szép Magyar Beszéd Verseny Megyei Döntő 1. helyezettje, az Országos Döntőn az Anyanyelvápolók különdíját kapta. Szécsi-Pécsvári Nóra
Kovacsics László 10.SzC Szép Magyar Beszéd Verseny Megyei Döntő 2. helyezettje, Országos Döntőbe jutott Tillné Zentai Zsuzsanna
Szakálas János 2/10. A Országos Illyés Gyula Szavalóverseny 3. helyezés Nánásiné Mayer Mariann
Furján Balázs 10. SZC Vörösmarty szavalóverseny 5. alkalomra díszokevél, Kárpát-medencei versmondó találkozó dicséretes oklevél, József Attila szavalóverseny felnőtt kategória 4. hely, Szent László szavalóversenyen vers 1. és prózamondó 3. helyezés Nánásiné Mayer Mariann